EUPHORIA
Kto si zahrá na EUPHORII 23.12.2008?
Hedlinera, Milana Lieskovského, nie je asi potrebné predstavovať. Jeho pravidelné hrania, organizovanie Progress Your Mind a kvalitná produkcia si na Slovensku vybudovali svoje meno a znacka Milan Lieskovský je vždy zárukou toho, že dostanete presne to, čo od neho očakávate...


Marcus Cooper bude na euphorii zastupovať českú elektrohausovú školu. Marcus pôsobí na scéne od roku 2005 a okrem učinkovaní na mnohých veľkých párties vysielal svoju pravidelnú rádioshow na Rádiu Zlín. Vo svojich setoch rád používa gradujúce skladby s pestrými vokálmi  V jeho setoch prevažuje elektro s prívlastkami house,progg ci tech.

Jeho aktualny sound si môžete stiahnuť na jeho oficiálnej stránke www.djmarcuscooper.comMirko Ecker alias EKG je azda najväčší bavič s akým som sa za posledné roky stretol. Jeho cit pre výber skladieb a komunikácia s publikom je jedinečná a už teraz sa teším, čo na nás v Prievidzi vytiahne:)


Nováčikom na SVK klubovej scéne je dj a producent Jozef Mihalik, pôsobiaci väčšinou v Londýne.

Málokto o ňom vie, že jeho debutová skladba Listen zanechala dojem po celom svete. Okrem supportu od hviezd akými sú Tiesto, Sasha,Digweed,Armin Van Buuren či Marcus Shulz sa Listen stal najpredávanejším titulom na juno.co.uk a na beatporte si zaknihoval priečku 21!!!

Viac sa o tomto mladom martinčanovi dočítate na jeho stránke www.jozefmihalik.com

Rezident bývalého klubu SPACE, Mike Wazowski sa venuje dídžejingu už viac ako 12 rokov a je neodmysliteľnou súčasťou každej kvalitnej akcie v Prievidzi. Jeho mixovaný set Let the sunshine si v roku 2004 vyslúžil uznanie od časopisu XMAG keď ho vyhlásili za Demo mesiaca. Jeho krvnou skupinou sú všetky odrody hausu, ktorými plní svoje demosety. Ten najnovší, s poradovým číslom 23 si budete môcť už čoskoro stiahnuť na jeho oficiálnej stránke www.wazowski.sk


A nakoniec tu máme housového zástupcu okresu Partizánske, ktorý už roky hráva pod pseudonymom Nazca. Jeho sety si môžete stiahnuť z webu jeho rezidentného klubu Reset.

 

www.resetclub.sk


Verím, že si každý nájde ten svoj sound a Euphoria nám vráti spomienky na klubový život, ktorý sme prežívali v rokoch 2003-2006.

 

Palo Matlovič,sc16. 12. 2008 | 3332 x prečítane | Komentáre: 10483 | Pridať komentár